Fotowoltaika w Lubelskim

Czy warunki słoneczne panujące w Polsce są wystarczające do efektywnego działania systemów fotowoltaicznych? To pytanie zadaje sobie wielu Polaków, a odpowiedź jest jednoznacznie twierdząca. Okres intensywnego nasłonecznienia trwa od kwietnia do września. W tym czasie na obszar Polski trafia 80% promieniowania rocznego, które może być wykorzystywane w dni pochmurne i zimowe. Przeciętna moc promieniowania słonecznego na 1m2 powierzchni wynosi około 1000 W i jest porównywalna z tą, odnotowaną w Niemczech (gdzie udział energii odnawialnej jest na zdecydowanie wyższym poziomie, niż w naszym kraju). Nie każdy region ma taką samą ekspozycję na promienie – różnica waha się od 1390 do 1900 godzin. Jeden z najwyższych poziomów nasłonecznienia wynoszący ok. 1050 kWh/m2/rok ma województwo lubelskie, gdzie warunki do montażu fotowoltaiki są porównywalne z obszarem Węgier, czy nadmorskimi terenami Ukrainy.

Stworzenie rankingu

Na podstawie przeprowadzonych analiz tworzymy ranking firm fotowoltaicznych w województwie.
Nasz konsultant doradzi Ci, którego usługodawcę wybrać

Opinie po wykonanej usłudze

Gromadzimy opinie po wykonanych realizacjach, sprawdzamy poprawność ich wykonania.

Analizujemy ofertę

Analizujemy ofertę firm fotowoltaicznych, aby uzyskać przejrzyste informacje o szerokim pokroju.

O nas

Wsparcie prawne i techniczne przy fotowoltaice

Wybierz z nami swojego dostawcę fotowoltaiki! Wypełnij formularz kontaktowy bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem 535 597 889 i skorzystaj ze wsparcia ekspertów!

Oferujemy również wsparcie prawne i techniczne dla osób, które już posiadają instalację fotowoltaiczną!

Lubelskie

Najlepsza instalacja PV

Nasz ranking firm fotowoltaicznych w lubelskim obejmuje wiele profesjonalnych przedsiębiorstw, które świadczą wysokiej jakości usługi z zakresu szeroko pojętej sprzedaży, montażu oraz serwisowania paneli czy też innych elementów instalacji fotowoltaicznej. Udzielamy również wielu praktycznych porad i dostarczamy naszym odbiorcom istotnych informacji związanych z wyborem właściwych rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb. Korzystanie z naszego serwisu wiąże się z wieloma istotnymi atutami.

Fotowoltaika dla firm lubelskie – czy warto?

Fotowoltaika w lubelskim to przede wszystkim moc zalet. Inwestycja w energię odnawialną to kluczowy aspekt globalnej walki z ograniczeniem zmian klimatycznych. Pozyskując energię ze słońca, przyczyniamy się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla i pyłów, a także ograniczamy powstawanie odpadów. Wśród innych zalet fotowoltaiki dla firm w lubelskim możemy wymienić:

  • Uniezależnienie się od wzrostów cen energii elektrycznej – obniżenie rachunków za prąd.
  • Możliwość odsprzedawania nadwyżek uzyskanej energii elektrycznej operatorowi sieci.
  • Szybki i bezproblemowy montaż trwający na ogół 2-3 dni,
  • Poprawa wizerunku firmy jako marki działającej w trosce o środowisko.
  • Cicha praca, która nie przeszkadza tak w pracy przemysłowej, jak i biurowej.
  • Amortyzacja środków trwałych.
  • Zwrot z inwestycji już po 6-8 latach, po których następuje możliwość generowania oszczędności.
  • Realny wzrost wartości nieruchomości.

Dotacje

Fotowoltaika lubelskie dotacja

Innym ważnym argumentem zakładania fotowoltaiki w lubelskim, jest możliwość otrzymania dofinansowania. Gospodarstwa domowe mogą skorzystać z programów „Mój Prąd” i „Czyste Powietrze”, przedsiębiorstwa posiadają dedykowany konkurs „Energia Plus”, zaś na rolników czekają dotacje z działania „Agroenergia”. Oprócz wymienionych działań warto wspomnieć także o uldze termomodernizacyjnej, która znacząco zmniejsza koszty instalacji fotowoltaicznej.

Ranking firm fotowoltaicznych Lubelskie

Zainstalowanie fotowoltaiki w lubelskim nie jest zadaniem łatwym do samodzielnego wykonania. Należy precyzyjnie określić zapotrzebowanie na energię elektryczną w gospodarstwie domowym, uwzględniając przy tym proces autokonsumpcji oraz ilość oddawanej energii do sieci. Dodatkowo niezbędne jest wykonanie audytu, weryfikacja możliwości otrzymania dofinansowania, dokonanie wyboru odnośnie lokalizacji instalacji i modelu paneli. Te wszystkie działania wymagają posiadania specjalistycznej wiedzy. Montaż fotowoltaiki w lubelskim wymaga także posiadania uprawnień energetycznych. Aby zapewnić sobie profesjonalizm i bezpieczeństwo, należy skorzystać z fachowej pomocy firmy zewnętrznej.

Nasz ranking firm fotowoltaicznych w lubelskim to rezultat porównania przedsiębiorstw na rynku, zajmujących się instalacjami fotowoltaicznymi. Wskazane marki są wysoko oceniane przez klientów za ich bezawaryjne instalacje i skuteczne pozyskanie dofinansowania.

Kontakt

535 597 889

biuro@programochronyprosumenta.pl

Zacznij oszczędzać

Wypełnij formularz!

 

14 + 2 =